Habit Kristi: Kiara ‘vd es’ për mua, ka tentuar të më afrohet disa herë

BBVA

Kristi ka deklaruar së fundmi se ka vënë re një pëlqim të Kiarës ndaj tij. Ai u shpreh se që në ditët e para moderatorja ka tentuar të afrohet me të.

“Sa herë ka tentuar ajo të flaës me mua. Ca gjëra do i lëmë për në fund. Kam merak për Kejvinën. Kiara shkon me rrymën. Edhe ofendim të jetë, ashtu është”, u shpreh ai.

Habit Kristi: Kiara më ka qejf, ka tentuar të më afrohet disa

Më tej, Armaldo i tha se i ka parë shpesh herë bashkë në dhomën e gjumit teksa flasin dhe Kristi po ndërronte bluzën, ndërsa ky i fundit u shpreh se ajo i ngulte sytë si për të treguar se ajo ka pëlqim ndaj tij.