Flor Mumajesi nis vitin 2023 me moderatoren e njohur, por dedikimi i këngëtarit habit ndjekësit

showbizz

Viti 2023 ka nisur dhe kartonlinat familjare kanë mbusur rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar edhe të VIP-ave. Por më e çuitshmja ka qenë e Flor Mumajesit.

Këngëtari ka publikuar foton e parë të vitit 2023 ku shfaqet me moderatoren Libreta Spahiu.

Për neë kohë të gjatë është përfolur për një lidhje mes Liberta Spahiut dhe Flori Mumajesit, por që një gjë e tillë nuk është konfirmuar asnjëherë.

Por çfarë e bën të çuditshëm postimin e Flor Mumajesit në Instagram është kënga me të cilën shoqëron foton, teskti i të cilës thotë:

“Ëndërr nuk të pash, nuk të putha, s’të ledhatova

Nuk po them që s’po më dhemb, nuk po them që të harrova

Larg nga sytë, larg nga zemra…. ”.