Fifi befasonn me këtë pamje pak javë para lindjes!

showbizz

Fifi është ndër këngëtare më të dashura dhe më të përfolura në publik. Ajo vazhdimisht publikon projekte të reja, që rezultojnë shumë të suksesshme.

Fifi ishte bërë shumë personazh i përfolur gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Albania.

E pas daljes nga aty, ajo u lidh me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Palushin.Dashurin e tyre, ata tani po e konkretizojnë me sjelljen në jetë të një fëmijë.

Kohë me parë Fifi ka konfirmuar se është shtatzënë dhe po pret të bëhet nënë për herë të parë.Ndërsa sot ajo ka publikuar një fotografi ku habit me look-un e ri.

Me flokë të gjata dhe të shndërruara në vishnje, dhe me veshje me stil, Fifi po shkëlqen në pamje.Shtatzënia vetëm sa ja ka shtuar bukurinë këngëtares kosovare.

“Shumë serioze bre”, ka qenë përshkrimi që Fifi i ka bërë këtij imazhi. /orainfo