Festë e madhe, momenti kur Luizi djég shaminë e beqarit në “Big Brother VIP”

BBVA

U desh një provë jave nga vëllai i madh, që Kiara dhe Luizi të shkëmbenin puthjen e parë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Puthja që Luizi me zor po e priste (dhe jo vetëm) ndodhi. Këngëtari Luiz Ejlli dhe prezantuesja Kiara Tito u “martuan” mbrëmjen e sotme në kuadër të lojës.Vazhdo pamjet poshtë S.ponsored

Nusja ishte një yll i vërtetë dhe dhëndri shumë elegant. Dhe më në fund jepet e shumëpritura puthje.

I ftuar special ishte Altin Shira, të cilin e kishte kërkuar aq shumë Luizi.

Prova e Vëllait të Madh ishte organizimi i një dasmës tradicionale shqiptare dhe çifti u vetëofrua të shkonte në altar.

Secili prej banorëve të tjerë kishte nga një rol, teksa priftin zgjodhi ta bëjë Kristi.

Luizi dhe Kiara prej një muaji zhvillojnë romancën e tyre në shtëpinë më të famshme në vend teksa nuk kanë preferuar që lidhjes tyre ti vendosin një emër, me Kiarën që vazhdimisht thotë “lërë të rrjedhë”.

Çifti na surprizuan të gjithëve ditën e sotme, teksa “kurorëzuan” lidhjen e tyre brenda shtëpisë, ndërkohë që dasma duket se ka ndjekur çdo traditë.

Luizi madje ka djegur dhe shaminë e beqarit gjatë festimeve.

Puthja erdhi pas dasmës së orgànizuar nga Big Brother, madje Luizi dògji edhe shaminë e beqarisë siç e do tradita.