Eni BBV PLAS BÓMBÈN: E vërteta e sëm undjes të Luiz Ejllit, ja pse u martua me Kiarën’ (Video)

Info

Historia e sëm ndjes së rrallë të Luiz Ejllit ka prekur çdo shqiptar. Disa zgjodhën të mos e besojnë, por shumica qëndruan krahë Luizit dhe vazhdojnë ende ta mbështesin.

Luizi në fillim pohoi se vu an nga nje s mundje e rëndë e mëpas e mohoi. Ndërsa analizat lanë pikëpyetje te shumë ndjekës.Vazhdo pamjet poshtë S.pónsored

Por si qëndron e vërteta? A vuan Luiz Ejlli nga një s mundje e rëndë?

Përgjigjen e kësaj pyetje e dha ish-konkurenti i Big Brother VIP, modeli Eni Tare, i cili ka qenë së fundmi i ftuar përballë moderatores Ester Bylyku, ne emisionin ‘Glamour Zone’.

‘Luizi nuk është s murë. Unë kam qëndruar shumë ditë pranë tij dhe nuk kam parë asnjë shenjë të ndonjë s mundje. Fatmirësisht ai është shëndosh e mirë’ u shpreh Eni.

Në vijim modeli tha se momenti kur Luizi foli për sëm ndjen i doli nga kontrolli dhe lèndoì Kiarën.

Ndër të tjera në intervistë, Eni zbuloi për herë të parë nese mes Kiarës dhe Luizit ka dashuri apo po luhet lojë.

Eni thotë : po mendoj se ka dashuri mes tyre dhe jasht shtepise: