Emocionuese! “Nuk je kurrë vetëm…”/ Postimi i Efit për Luizin që mori gjithë vëmendjen ditën e sotme (FOTO)

BBVA

Efi Dhedhes është zgjuar mëngjesin e sotëm dhe ka bërë një postim në rrjetet sociale vetëm për Luiz Ejllin.

Ish-banorja e “Big Brother VIP2” ka postuar një shprehje dhe krahas saj shkruan: “Mirëmëngjes vetëm për Luiz Ejllin”, duke etiketuar këngëtarin e njohur.

Ndërkohë shprehja që ajo kishte zgjedhur për shokun që bëri brenda shtëpisë më të famshme është:

“Nuk je kurrë vetëm kur qëndron pranë të vërtetës, sepse e vërteta është gjithmonë me ty”.

Kujtojmë se ishte Dea Mishel ajo që nxori në nominim Efin së bashku me Luizin dhe Kiarën, pasi kishte fituar një lojë të inteligjencës.

Kur Dhedhes përqafoi Ejllin pak para se të linte përfundimisht “Big Brother VIP2”, Luizi i tha se ‘do të merrte hak’.