Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO)

showbizz

Këngëtarja Elvana Gjata feston ditën e sotme përvjetorin e lindjes.

Elvana është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe jo më kot është vlerësuar si diva e muzikës shqiptare.

Këngëtarja feston 36-vjetorin e lindjes.

Në Instagramin e saj ajo ka shpërandarë në InstaStory urime që i kanë ardhur nga miqë e familjarë që i ka larg vetes.