Efi tregon për herë të parë pse doli nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

BBVA

Ishte Dea Mishel Hoxha ajo që mbrem dërgoi në nominim tre banorë pasi këtë mundësi ia dha Vëllau i Madh. Ajo pa pikë dyshimi zgjodhi treshen më të fortë brenda shtëpisë Luizin Kiarën dhe Efin.

Në një televotim që do zgjaste pak minuta publiku mund të zgjidhte se kë do donte ta largonte nga shtëpia. Si rezultat Efi ishte u eleminua nga shtëpia duke hequr dorë përfundimisht nga cmimi i madh.

Pas daljes një video e Efit dhe Ronaldo Sharkës po bën gjiron e rrjetit. Teksa shihet e buzëqeshur ajo tha disa fjalë në formë shakaje për daljen e saj nga Big Brother VIP Albania.

‘Unë do kisha shkuar deri në finale, por ndodhi një keqkuptim’ tha Efi. Ndryshe përpos Kristit të gjithë banorët tjerë janë në nominim për të martën.