Efi akuzón Top Channelin: Po i bëjnë me hile me Luizit, ja cfare zbulova sapo dola, kane planifikuar te..

BBVA

Efi e ftuar në Big Brother Fan Club ka folur në lidhje me Amosin dhe me deklaratat e këtij të fundit dhe fjalët e tij. “Amosi shet moral aty brenda së bashku me Dean. Ata bëjnë moral dhe nuk e di pse e bëjnë këtë në atë formë.

“Pashë diçka pozitive, pasi çfarë mendoja për banorët brenda e kam kuptuar se është i njëjti përceptim dhe jashtë nga publiku.

“Dëgjova se Amosi kishte thënë për Luisin se dua ta dj ég dhe ta hedh në pishinë në b nzînè. Nuk e kuptoj se pse produksioni nuk e publikoi dhe publikojnë vetëm momentet e Luisit. “Duhet ta shihnim, pasi shesin moral dhe moral nuk kanë. Olta është më e liga aty brenda.

Efi ishte e el minuara e radhës mbrëmjen e djeshme në Big Brother Vip pas nominimit nga Dea e cila kishte fituar provën e javës.

Mes Luizit, Kiarës dhe Efit, doli kjo e fundit edhe pse shihej si një lojtare e fortë. Në një postim të bërë në rrjetet sociale ku shfaqet bashkë me Ronaldon, Efi shprehet me shaka se: duhet të ishte finaliste por ndodhi një keqkuptim.

Ronaldo: Dhe ja ku jemi me finalisten e mbetur në tentativë Efi: Unë duhet të isha finaliste por ashtu ndodhi një keqkuptim.