Edhe Arbër Hajdari reagon pas dasmës së Luizit dhe Kiarës (foto)

BBVA

Mbrëmë, dasma e Luizit dhe Kiares megjithëse ishte lojë u komentua shumë në rrjet duke u klikuar me mijëra herë e duke u shpërndarë edhe nga fytyra të njohura publike.

Kjo ishte një lojë në Vëllai i Madh që realizohet çdo vit por këtë herë ishte më ndryshe pasi u bë nga dy persona që e pëlqejnë njëri tjetrin me të vërtete ku me puthjen në këtë dasmë edhe u zyrtarizua lidhja e tyre.

Pas reagimit të shumë personave publik nuk kishte si të mos reagonte edhe opinionisti i Big Brother Vip Albania, Arbër Hajdari që është opinionist në dy edicionet e këtij spektakli VIP që është mjaft i ndjekur.

Arbri publikoi një foto të çiftit duke u puthur ndërsa etiketoi faqen zyrtare të Big Brother Vip Albania në Instagram, ku edhe në këtë faqe janë publikuar momente të shumta nga dasma ku padyshim morën shikime të shumta.