E trishtë! Banori i “BBV” merr lajmin e hidhur për humbjen e njeriut të shtrenjtë dhe shpërthen në lot

BBVA

Banori i “Big Brother Vip Kosova”, Bruno mbrëmjen e kaluar gjatë Prime-it ka marrë një lajm shumë të dhimbshëm. Atij, përmes një letre, iu komunikua që gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

Bruno shpërtheu në lot me të lexuar letrën, ndërsa kujtoi momentet e bukura që ka pasur me gjyshen e tij. Ai tha se e kishte marrë bekimin e saj ka hyrë në “Big Brother VIP Kosova”.

Bruno u shpreh se ata qe e kan gjyshen ta duan e ta respektojne se eshte dashuria me e sinqert qe nuk kthehet me.