E pëlqejnë njeri tjetrin’, nuk do besoni sa diferencë në moshë kanë Luizi dhe Kiara

BBVA

Luiz Ejlli eshte nje nga banoret e Big Brother Vip Albania qe u shnderrua pothuajse menjehere ne personazhin me te epelqyer te kesaj shtepie nga publiku, kjo per shkak te karakterit te tij unik dhe batutat qe tregon.

Kjo situate beri qe nje jave Kiara mos ti flas pothuajse fare dhe kur i fliste i fliste shume ftohte pasi e merziti shume, gjate kesaj kohe Kiara u rrezua duke u lenduar dhe edhe pse Kiara nuk i fliste ishte Luizi ai qe i qendronte prane me shume se sa banoret tjere duke u kujdesur.

Por pavaresisht ketyre raporti i Luizit dhe Kiares po qendron shume mire ku mbreme Kiara kishte ditelindjen dhe Luizi e befasoi duke i kenduar kenge dashurie surprize qe i pelqeu mjaft Kiares, ajo ka mbushur 27 vjec ndersa Luizi eshte 37 vjecar pra kane plot 10 vite doference ne moshe./InfoKosova/