E gjeni dot? Ky është qyteti shqiptar qe e do me shume Olta Gixharin

Info

Eksperti i IT-së, Tomi Kallanxhi, ishte ditën e sotme i ftuar në emisionin “Wake up”, ku ka

treguar se “Big Brother VIP” ka thyer rekord këtë vit me shikime për shkak të videove dhe postimeve për Luiz Ejllin.

Eksperti u ndal edhe tek dy banorë të tjerë shumë të fortë, Kiara Tito dhe Olta Gixhari.

Kallanxhi zbuloi se qytetet që kërkojnë më shumë për Oltën në “Google” janë Gjirokastra, Durrësi dhe Tirana.

“Qyteti që ka kërkuar më shumë për Oltën është Gjirokastra. Më pas vjen Durrësi dhe Tirana”, tha eksperti i IT, Tomi Kallanxhi.