E fundit: She rrì madh i Eduart Grishaj dhe Lori Hoxha për Bledin dhe Luizin, të bërtiturat dëgjohen që jashtë

BBVA

Sonte do jetë prime i radhës në Big Brother dhe si gjithmonë do jetë një natë e gjatë plot me debate, diksutime dhe surpriza të bukura dhe të hidhura.

Ndërkohë që ditët kalojnë dhe kys ezon është shoqëruar më shumë ak za për produksionin, sot mësojmë ekskluzivisht se ka pasur një p rplasje të fortë mes regjisorit Eduart Grishaj dhe producentes Lori Hoxha.

Nuk bëhet fjalë për një debat të zakonshëm, por për një d bat me tone të larta dhe të b rtitura që janë dëgjuar që jashtë studios.

Eduarti eshte shprehur se produksioni nuk ka shfaqur objektivitet ne trajtimin e dyshes Luiz-Kiara dhe e kane g ditur dukshëm Luizin me nominimin e sotem

Lori Hoxha do qe Bledi sonte te qendroje ne shtepi, per efekt loje. Ajo eshte shprehur se nuk ka asgje kunder Luizit, mendon thjesht per ekuilibrat e lojës, si gjyqtare e paanshme

Kurse Eduarti ka thene se disa vendime ne Big Brother g dasin emocionalisht lojtaret kryesore dhe publiku humbet interesin.