E fundit! “Plasën çokollatat”! Krijohet çifti i ri në Big Brother VIP, vjen puthja e shumëpritur (Foto)

showbizz

Pas Getinjos dhe Vivien duket duket se kemi një çift të ri në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova”. Dhe po flasim as më pak e as më shumë se për Andi Artanin dhe Gresa Hotin.

Dyshja prej ditësh tashmë kanë qenë shumë të afërt me njëri-tjetrin, madje shpesh aludohej se ka pasur edhe puthje mes tyre, gjë që u mohua nga ata.

Mirëpo së fundmi puthja ka ndodhur vërtet! Andi dhe Gresa kanë shkëmbyer një puthje në buzë dhe mund të thuhet se tashmë ata janë “zyrtarisht” çifti i dytë i “BBVK”.