E fundit! Bora Zemanit i ndodh e keqja, drejtohet me urgjence në polici pas asaj që i bëri një…

Info

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku ndiqet nga më shumë se 1 milion njerëz.
Prezantuesja e njohur aty zbulon detaje nga përditshmëria e saj dhe projektet por llogarin e saj

e përdor edhe për denoncimin e rasteve si ky i sotit, ku zbuloi një video teksa një vajzë i mori telefonin një mikes së saj.
Bora ka publikuar videon, e cila e tregon gjestin nga larg.

Bora shpjegon se shoqja e saj i shkoi nga pas vajzës t’i kërkonte telefonin e saj por ajo e gënjeu duke i thënë se nuk e ka.

Përmes një postimi të gjatë Bora ka bërë thirrje publike për vajzën duke i kërkuar të kthejë telefonin ose do të ia publikojë fytyrën në rrjetet sociale.