E forte! Burri komunikoi me Olten te dhoma e rrefimit? Informacioni qe i beri te shper thente ndaj Luizit

BBVA

Çfarë ka ndodhur dje në dyert e Top Channel? Çfarë fshihej pas atij shp rthimi ?

Prej disa javësh burri i Olta Gixharit është zhvendosur në Tiranë dhe është parë shumë shpesh në dyert e Top Channel duke i kërkuar produksionit një takim me Oltën për ta bindur se duhet të dalë nga shtëpia.

Një kërkesë e tillë bie ndesh me rregullat e produksionit. Pas shumë tentativave dhe këmbënguljeve për të takuar gruan e tij produksioni ka marrë një vendim. Jo më larg se ditën e djeshme në mëngjes produksioni ka realizuar një bisedë nga dhoma e rrëfimit midis Oltës dhe burrit të saj.

Burime të Pamfleti kanë treguar se bashkëshorti i ka kërkuar Oltës të dalë menjëherë nga shtëpia e Big Brother Vip, ku kjo kërkesë është refuzuar nga Olta e cila ka këmbëngulur që lojën e saj do e çoj deri në fund.

Në mënyrë të tërthortë ai i ka lënë të nënkuptuar Oltës se i favorizuar jashtë është Luizi kështu që për të nuk ja vlen ta vazhdoj lojën deri në fund dhe se po i shkakton shumë probleme.
Biseda është monitoruar nga stafi i Big Brother në mënyrë të tillë që mos përcilleshin informacione nga jashtë.

Menjëherë pas bisedës me bashkëshortin, Olta ka nisur s lmet drastike ndaj Luizit si një h kmarrje për ta “shk tërruar” sikurse e ka cilësuar dhe vet ajo.

Në prime-in e sotëm pritet një d nim për Oltën për tonet kërc nuese dhe ak zat për përdorim të lëndëve nark tike ndaj Luizit. /Pamfleti