Dhurata e “pazakontë” që Donaldi i bëri Borës për “Shën Valentin” (FOTO)

showbizz

Donaldi mund të mos jetë treguar dhe aq romantik me dhuratën që mendoi t’i bënte Borës këtë “Shën Valentin”, por me siguri moderatorja ka qeshur shumë me veprimin e tij.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”, ai ka zbuluar dhuratën e menduar prej tij.

“Dhurata ime për këtë Shën Valentin ishin çorapet e mia.

Ajo u surprizua shumë kur e mori vesh që dhurata ka qenë gjithë kohës në shtëpi, 2 sirtare larg. Të dua shpirt”, shkruan Donaldi me humor.