Del pergjimi! Produksioni futi Kejsin per te ndare Kiaren nga Luizi: Do i zbuloje Kiares sek retin e Luizit

BBVA

Tashme te gjithe flasim per fenomenin big brother dhe thashethemet mbi te, ku ne qender te vemendjes eshte cifti Luiz dhe Kiara.

Sot ne rrjetet sociale po diskutohet për një video ku eshte ‘zbuluar’nje plan i shemtuar i produksionit per te ndar Luizin dhe Kiaren

Ne video degjohet nje ze te nje goce edhe pse ne menduam te Zhaklines por nuk eshte ajo

Zeri i panjohur deklaron qe do futet goca e sabianit ne emision por ajo do ket nje mision

Misioni i saj eshte qe te afrohet me Kiaren dhe te thote qe a je e sigurt me lidhjen me Luizin dhe mbase ai ka dike jashte

Keisi nuk pranon pasi nuk dua tme urrej tere tirana por produksioni do kembngul dhe do e therass ate cdo dit ne dhomen e rrefimit derisa ajo tja thote

Mund te themi qe nje pjese e planit eshte bere pasi tek klipi qe ajo hyri deklaroi qe goca qe pelqen me shume eshte Kiara.