Deklarata e kèngétares, Shes abonimin 3 mujor nëse del Luizi

showbizz

Puntata e kaluar e Big Brother VIP i ka shokuar të gjithë. Ndonëse ende nuk dihet si qëndron tamam e vërteta, VIP-at shqiptarë i kanë dalë në krah Luizit.

Janë shumë që e përkrahin por njëri ishte shume i drejt per drejt.

Behet fjalë për stori-n e Zaimina Vasjarin e cila e tha troç se nëse del Luizi ska arsyeje ta mbaj abonimin e BBV, pa Luizin ai shów nuk vlen hic.

Po ashtu dhe këngëtarja Xhensila i ka dal në krah Luizit, forca me ty Luiz.