Dashuria drejt fundit? Luizi lodhet pas tra dhtise se Kiares, i ben kerkesen e forte

BBVA

Loja në “Big Brother Vip” është nxehur. Secili nga banorët përdor strategjinë e tij duke u munduar të qëndrojë në qendër të vëmendjes. Luizi i cili gjithmonë është shprehur se Kiara është më e rëndësishme se loja tek ai, së fundmi është acaruar me moderatoren.

Ai i ka kërkuar Kiarës që të mos e ndërpresë ndërkohë që ai bisedon apo përfshihet në çështje të ndryshme brenda shtëpisë.

“Mos ndërhyj më kur jam duke folur. Qoftë për idetë që kam, qoftë sa zgjat. Më lër të flas. Kaq,”-është shprehur Luizi.

Nga ana tjetër Kiarës duket se nuk i ka pëlqyer ky reagim i Luizit duke i kthyer vetëm: “Okay, mirupafshim.”

Nje tjeter detaj ka qene ‘tradhtia’ qe po cmend te gjithe fansat, pas nje bisede te Oltes dhe Kiares, ku kjo e fundit i ka treguar planin e Luizit qe sduhej ta fliste me askend, dhe ajo ia tha pikerisht Oltes.