Çmènduria e vëllait madh per zarfin e zi, 4 banoret bu rgosen brenda shtepise…

BBVA

Sonte ne shtepine e big brother kan ndodhur shume ngjarje emocionuese duke filluar nga Dea Mishel qe i erdhi Babi deri te mberritja e kengetares Anxhela Peristeri.

Sonte nga shtepia doli edhe banorja Tea Trifoni e cila ishte me pak e votuar per te qendruar brenda shtepise. Vazhdo poshte S.pónsored

Por ajo qe ndodhi sot dhe qe prishi pak atmosferen ishte ndeshkimi nga vellai per 4 banoret Luiz Maestro Olta dhe Kristi, te cilet denimin do e kalonin brenda ‘burgut’ te shtepise se big brother, te ‘denuarit’ do rrin deri diten e marte brenda dhomes qe vellai i madh i vendosi.

Te shohim se sa vlera do ket shtepia pa keta banor qe jane ‘berthama’ e asaj shtepis me batutat e tyre.