Cfarë po ndodh me performancen e Luizit pak minuta më parë…

BBVA

Ne shtepine e BigBrother Albania diten e sotme u mbajte nje konkurs ku prezantuesja e ketij ‘emisioni’ ishte Kiara.

Loja ishte e qarte per banoret ku secili do performonte sic i kishte ndar vellai i madh, dhe me pas do publokeshin gjitha performancar e tyre ne insta, ku dhe do shpallej fituesi nga ana e Like-ve qe do mblidhnin. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Video

Pasi jan postuar videot me secilin prej banoreve ku performuan te bie ne sy interpretimi i Luizit dhe Teas me kengen e Ardit Gjebrea-s Jeto dhe jeten time.
Per me pak se 30 minuta performanca e tyre shkoj diku te 80.mije Like, tjeter rekord per këngëtarit dhe me te preferuarin Luiz.

Te shtunen do ju thuhet dhe cili eshte fituesi ku pak a shume dihet se cili do jet, te presim se si do ju komonikohet kjo fitore a do i tregohet Luizit dhe Lik-et qe do ket grumbulluar.