Çfarë po i bëni Luizit”, Eduart Grishaj reagon pas komenteve që i vijnë për “Big Brother VIP”

showbizz

Kohët e fundit, produksioni i “Big Brother VIP Albania” ka qenë në shënjestrën e mediave dhe publikut pas situatës me Luiz Ejllin.

Mirëpo këto komente “i kanë vajtur në vesh” edhe Eduart Grishajt, partnerit të Arbana Osmanit, i cili ka reaguar për herë të parë.

Si fillim, Eduarti postoi një foto ku tregoi një koment të një ndjekësi.

“Oo Eduart Grishaj, o çun legen mendon se do na e hedhësh neve ti. Ke futur atë Luizin tënd nga Shkodra dhe i mban anën ati. Nuk la rob pa sh arë e ofenduar aty brenda dhe ti e mbron gjithë ditën. Nuk ke faj ti, por ne që ju shikojmë ju. Produksion i flliqt, nuk do t’ju shikojë më njeri”, shkruhej në postimin e shpërndarë nga Eduarti.