Ç’fare ndodhi: Olta dhe Dea puthen në buzë, shikoni reagimin direkt pas skenës ‘hót’

BBVA

Aktorja Olta Gixhari dhe Dea Michelle janë puthur në buzë teksa kërcenin në shtëpinë e BBV.

Olta Gixhari dhe blogerja, të cilat kanë nisur një shoqëri brenda shtëpisë, kanë nisur të qeshin pas skenës “hót”. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Gjatë momentit, aktorja mban një gotë me verë në dorë. Ndërsa dëshmitari i vetëm i puthjes së dyshes ishte Kristi Aliaj.

Ndërkohë banorët e tjerë të cilët ndodheshin aty u ka shpëtuar ky momenti pasi po kërcenin.