Çfarë ndodhi me çiftin e momentit/ Luizi mërzitet me Kiarën: Bëj këtë, mos bëj atë, tani do shohim si është mos të të vij pas

BBVA

Kiara mori ditën e djeshme një surprizë tepër të bukur nga Luizi, i cili vendosi t’i këndonte për ditëlindjen e saj.

Dyshja u shfaqën tepër të lumtur, megjithatë duket sek jo lumturi nuk ka zgjatur shumë.

Ditën e sotme ka ndodhur një debat mes tyre, nga i cili këngëtari është mërzitur dhe është distancuar nga meoderatorja. shiko pamjet posht S.pónsóred

Vidjo

Madje ai ka thënë se tani Kiara do shohë se çfarë është të mos të të vinë nga pas.