Çfarë ndodhi gjatës natës me Luizin? Këngëtari përfundon i sëmurë në shtratin e tij

BBVA

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big Brother VIP Albania pati dinamika të shumta. Një tjetër debat u zhvillua mes Efit dhe Oltës dhe më pas publiku fitues Luizin dhe Tean në sfidën e “Big Brother Talent Show”.

Pas, spektaklit kishte edhe të tjera ngjarja që ndodhën në orët e vona të natës, Luizi që njihet për energjinë e tij për të dhuruar atmosferë nuk ka vepruar njëjtë.

Në një moment ishte Armaldo ai i cili iu afrua duke i thënë: “Po u sëmure ti u mbyll Big Brotheri”.

Kiara siç duket tregoi një përkushtim më të madh pasi është kujdesur që t’i qëndronte pranë në raste se kishte nevojë për ndonjë gjë.