Çfarë ke që dridhesh?”! Luizi sëmuret dhe largohet me urgjëncë ne

BBVA

Gjatë një momenti të qetë disa prej banorëve janë shtrirë afër njëri tjetrit dhe mes tyre është edhe Luizi. Një një moment Nita e pyet e shqetësuar; “çfarë ke që dridhesh?” Luizi i thotë që nuk e di, iu bënë sytë si me hije.

Nita insiston duke i thënë a ndihet mirë?! Ai çohet dhe thotë: “po shkoj në dhomën e rrëfimit” pasi personazhi i Jovanit që i kanë dhënë, ka shumë tekst dhe dëshiron ta ndërrojë. Vazhdo pamjet poshtë S.pónsóred

Luizi anashkaloi pyetjen e Nitës dhe ndërroi komplet bisedë. Të shumta komentet në rrjetin social. Disa komentues ia venë fajin pijeve energjike që ai pi pa pushim. Disa të tjerë thonë nga loja dhe presioni, shkruajnë disa komentues.

Protagonisti kryesor i këtij “Big Brother Albania Vip”, Luiz Ejlli po thyen rekord dhe sa i përket numrit të dronëve që i kanë mbërritur nga fansat mbi shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Mbrëmjen e djeshme i mbërriti një dron me pankartën “Luiz, Tropoja ty të do”, ndërsa paraditen e sotme i ka mbërritur një tjetër me një mesazh “të koduar” për të.

“Luiz, shqiptarët të kanë zemër. Big Luiz Albania” shkruhej në pankartën e dronit që mbërriti sot në shtëpinë e BBV, shoqëruar me foton e Luizit dhe Kiarës.