Çfarë ka ndodhur në shtëpinë e “BBVA”? Vjen Zarf i Zi, banorët supozojnë arsyen

BBVA

Natën e sotme është Prime në Big Brother Vip Albania, por mesa duket banorët nuk i kanë respektuar rregullat. Kjo pasi në shtëpi ka ardhur një zarf i zi, që do të thotë se është thyer rregullorja. Banorët kanë nisur menjëherë supozimet për të zbardhur arsyen.

Per pak fillon loja dhe mbetet per tu par se cfare ka brenda atij zarfi dhe a eshte nje lajm qe brenda tij permban shkelje te medha qe banur kane bere. Vazhdo pamjet poshe S.pónsóred

Video

Sonte njeri prej banorve do te largohet ne nominim jan Eni, Olta , Kristi, Tea, dalja mbetet per tu pare.