Xhensila Myrtezaj bën tifo për Luizin por kur te dali ai se di cfarë e pret, kjo gjë di ndodh…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së fundmi një intervistë për “E diell”. Mes shumë gjërash, ajo është pyetur nga moderatoret Beniada Nishani dhe Argjira Spanca për Luiz Ejllin. Artistja thotë se së bashku me partnerin e saj, Bes Kallakun, janë në mbështetje të Luiz Ejllit banorit me te dashur brenda shtepise se […]

Continue Reading

Paralajmëron Xhensila Myrtezaj, ja çka e pret Luiz Ejllin pasi të dal nga BBV Albania!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së fundmi një intervistë për “E diell”. Mes shumë gjërash, ajo është pyetur nga moderatoret Beniada Nishani dhe Argjira Spanca për Luiz Ejllin. Artistja thotë se së bashku me partnerin e saj, Bes Kallakun, janë në mbështetje të banorit të Big Brother VIP Albania. “Ta marrim kështu, […]

Continue Reading

Capital T fton Luiz Ejllin për një bashkëpunim? Këngëtari shpërndan në rrjete sociale videon e veçantë të banorit të “BBVA”

Banorët në Big Brother VIP Albania ditën e sotme kanë bërë 90 ditë në shtëpi. Me këtë rast atyre i është organizuar një festë madhështore në pishinë, ku kishte edhe DJ. Konkurrentët u argëtuan mjaft shumë me njëri-tjetrin, kërcyen e madje kënduan edhe disa hite të mëdha. Në një moment është parë Luiz Ejlli duke […]

Continue Reading

Kejvina flet për herë të parë pas daljes nga Big Brother Vip: Kiara, personi më i shtirur në shtëpi. Kur u kthye nga spitali ndryshoi sjellje ndaj…

Ish-banorja e Big Brother VIP, Kejvina Kthella ka folur për herë të pas eliminimit nga Big Brother Vip Albania. Në një intervistë për “Fun Club” ajo është shprehur se Kiara është personi më i shtirur në shtëpi. Kejvina komentoi edhe marrëdhënien mes Luizit dhe Kiarës, të cilën e quan jo te vërtetë nga ana e […]

Continue Reading