Humb jetèn aktorja e njohur e telenovelave meksikane

Është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare, aktorja e njohur e telenovelave meksikane, Rebecca Jones. Lajmi ka tronditur fansat e saj, por Jones ka vuajtur nga problemet shëndetësore kohët e fundit. Ajo luftoi me sukses kancerin ovarian, por nuk mundi ta fitojë betejën me pneumoninë, për të cilën trajtohej prej nëntorit të kaluar. Zyra e […]

Continue Reading

Pamjet e reja/ Me shpejtësi marramendëse “drejt” vd.ekjes, momenti kur Audi A8 çan barrierat dhe “fluturón” nga mbikalimi

Dalin pamjet e reja të momentit kur i riu Klevis Ruçaj udhëton “drejt” vdekjes teksa ecte me shpejtësi marramendesë me një mjet tip Audi në rrethrrotullimin e Saukut. Siç shihet në video, 20-vjeçari udhëton me shpejtësi tej normave të lejuara duke rrezikuar edhe mjetet e tjera në rrugë. Shiko pamjet duke hap Re, klà.mèn: Vidjo […]

Continue Reading

Pasagjere në “Audi-n A8”, kjo është 22-vjeçarja e famshme ne TIk Tok që hu mbi jetën dje në Sauk

Eriselda Abedini, vajza që shihni në foto është 22-vjeçarja e cila h mbi jetën në aks dentin tr gjik të ndodhur pasditen e djeshme te rrethrrotullimi i Saukut. Ajo ishte pasagjere në makinën tip “Audi A8” në momentin që ndodhi aks denti i fr kshëm. 22-vjeçarja ishte tepër aktive në rrjetet sociale dhe nuk ngurronte […]

Continue Reading