Arbana tha për arsye personale, por zbulohet e vërteta pse mungon sot Arbëri! I ka ardhur në majë të hundës me…

E marta është tashmë dita që mbledh të gjithë shqiptarët. Reality shoë i shumëndjekur ‘Big Brother’ ka bërë për vete shumë njerëz. Mbrëmja e sotme nisi me një mungesë shumë të rëndësishme, teksa opinionisti Arbër Hajdari nuk është paraqitur në studio. Moderatorja e njohur e këtij programi, Arbana Osmani shpjegoi edhe se çfarë ka ndodhur […]

Continue Reading

Big Brother VIP” cmend te gjithe, vjen oferta nga Kosova, gati të paguajnë shifrën marramendëse për Luizin, ja cila është arsyeja

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe […]

Continue Reading

Tirana është e vogël për këdo!”/ Miku i Kiarës reagon ashpër ndaj kërcënimit të Oltës dhe ‘thumbon’ Butrintin (FOTO)

Ditën e sotme Olta dhe Luizi janë përplasur në një debat të fortë, që ka degraduar në ofendime mes tyre. Aktorja ka shkuar dhe më tej, teksa ka kërcënuar se do zbulojë sekrete të Kiarës, për të goditur Luizin. Në lidhje me këtë ka reaguar dhe miku i ngushtë i moderatores, Niko Komani. Nëpërmjet një […]

Continue Reading