Luizi merr telefonatën e premtuar nga produksioni/ Mesazhi i së ëmës: Vazhdo i miri i nënës edhe mos..

Luiz Ejlli, këngëtari dhe banori i preferuar i publikut shqiptar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2”, ka marrë në telefon ditën e sotme të ëmën. Telefonata u është premtuar të gjithëve banorëve, të cilët duhet të vendosin tashmë nëse do të vazhdojnë rrugëtimin e tyre në këtë spektakël pas atentatit të ndodhur në “Top […]

Continue Reading

“Ç’punë ke ti me Luizin”/ Dori shpërthen i revoltuar, publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda ‘Big Brother VIP’. Produksioni i ndërpret menjëherë sinjalin

Në prime-in e fundit të Big Brother VIP, Arbana Osmani i komunikoi banorëve ngjarjen që ndodhi në Top Channel mesnatën e së dielës. Të mbetur pa fjalë nga ky lajm, banorët u vunë përballë pyetjes nëse ndihen të sigurt për ta vazhduar lojën e tyre. Për të qenë më të qartë atyre iu është lejuar […]

Continue Reading

“Çfarë pune ke ti me Luizin” – publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Në mbrëmjen e së martës në spektaklin e Big Brother VIP Albania u njoftua se banorët do të kishin gjatë javës nga një mundësi të shkurtër telefonate me të afërmit e tyre. Kjo për të kërkuar aprovimin e tyre nëse duan apo jo të vazhdojnë aventurën e BBVA, edhe pas ngjarjes tragjike që ndodhi ditë […]

Continue Reading