Butrinti të shtunën në Big Brother VIP? Mikela: Mezi pres të shikoj reagimin e Luizit se Kiara e ka mbaruar atë histori

Info

Përflitet se Butrint Imeri mund të futet të shtunën në “Big Brother”. Disa thonë si surprizë e Arjoni sot në “Shqipëria live” hodhi dyshime se Butrinti mund të futet si banor.

Mikela u shpreh se futja e Butrintit nuk do ndikonte tek Kiara pasi historia e tyre ka vite që ka mbaruar.

Por sipas Mikelës, kjo gjë do ndikonte tek Luizi. Megjithatë gjithçka mbetet në kuadrin e thashethemeve dhe pritet të shihet ç’do ndodhë të shtunën.

Butrint Imeri është ish-i dashuri i Kiara Titos dhe të gjithë e duan në “Big Brother VIP Albania”.

Deei tani ka qenë “Po, jo, ndoshta”. Nuk e dimë. Gjithë çfarë dimë është se shumë shpejt do të futen dy konkurrentë të fortë.

Butrinti vet ka ironizuar të gjitha lajmet që kanë qarkulluar për të gjatë këtyre ditëve. Teksa ka postuar një video ku shihet duke u argëtuar, në një vend të mbuluar nga dëbora, ai e ka shoqëruar me mbishkrimin: “gojet e liga thone qe jam në Tiranë”.