Butrint Imeri sëmuret keq, përfundon në spital, kjo është gjendja e tij

showbizz

Këngëtari i njohur kosovar, Butrint Imeri shtrihet në spital. Butrint Imeri është ndër këngëtarët më të dashur nga publiku dhe secila këng e tij numëron miliona klikime në Youtube.

Ai se fundi ka ndarë me ne një moment nga jeta dhe sakrificat e tij si artisti, kengetari po vazhdon të jetë i angazhuar me performanca, brenda dhe jashtë vendit.

Këngëtari i dashur për publikun Butrint Imeri, këto ditë ishte shumë aktiv me mbrëmje muzikore. Butrinti, në “Instagram” u lajmërua nga spitali, duke marr infuzion.

Ky postim shqetësoi ndjekësit e tij. Kujtojmë, se Butrinti para pak ditësh lansoi këngën e tij të re “Cigars”, ku u prit shumë mirë nga publiku.