Burri perplasi dyert e Top Channel per ta larguar, Olta Gixhari mbushet ne lot: Burri im ska faj, seshte e lehte te

BBVA

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Albania, Olta është ndër më të komentuar. Ajo përfshihet shumë shpesh në debate të ashpra, mirëpo në një moment brenda shtëpisë ajo është parë e përlotur.

Olta rrëfeu një histori personale. Ajo foli për marrëdhënien e ngushtë që ka me partnerin e saj.

Olta u shpreh se ai i ka falur një qetësi shpirtërore, që ajo nuk e ka pasur më parë. Ajo u shpreh se Dorin nuk e ndërron me asgjë në botë dhe se dashuria e saj për të është ekstreme.

Olta tha se e kishte shumë të vështirë të bindej për njeriun e jetës së saj, sepse kërkonte dikë ta donte ashtu siç ishte ajo.

Olta shtoi se nuk e kishte imagjinuar kurrë që do të gjente dikë që do ta donte aq shumë

Publikimi i lajmit të lidhjes së dashurisë mes Olta Gixharit dhe Xhonatan Islamit, ka shkaktuar polemika në rrjete. Por jo vetëm.

Bashkëshorti i aktores ka mbërritur mbrëmjen e kaluar, pas mesnatës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Replika mëson ekskluzivisht se ai i ka kërkuar Oltës të lërë menjëherë shtëpinë, por kjo e fundit ka zgjedhur të vazhdojë lojën. Replika.al