Big Brotherit i del skenari! Pse shpetoi Xhonin dhe Diolen?

BBVA

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi.

Bileta e tij, ishte vajtje-ardhje. Në fakt ditët e fundit është parë një afrim mes tij dhe Diolës, disa nga banorët mendojnë se ata mund të jenë një cift.

Ndërkohë fansat ne faqen zyrtare të BBV në Instagram akuzojnë produksionin se e ka bërë enkas biletën e Xhonit ardhje-vajtje.

Ndërkohë Diola fiton imunitet për sonte, pasi prova javore e fituar prej Bjordit, por ky i fundit ia fali asaj, i jep të drejtë të mos jetë në nominim.

Kjo i ka bërë fansat të mendojnë që e gjitha është një skenar, që Diola dhe Xhonatani të krijojnë një lidhje të mundshme brenda shtëpisë.

Mesa duket historia Luiz-Kiara ka filluar të bëhet monotone, ndaj produksionit i intereson të nisë një tjetër histori dashurie brenda shtëpisë.