Big Brother nxjerr Kiarën dhe Luizin jashtë shtëpisë, zbulohet surpriza e jashtëzakonshme

BBVA

Pas pak nis prime i radhës në BBV dhe sot do jetë spektakolar, do jetë një spekatakël që do mbahet mend gjatë nga të gjithë.

Sigurisht vëmendja kryesore do jetë te cifti i shtëpisë, Luiz-Kiara, për të cilët sonte do ketë një super surpizë të përgatitur nga produksioni.

Cift do dërgohet jashtë shtëpisë në një vend të quajtur dhoma e xhamit, ku darkojnë bashkë dhe aty Kiara do shohë për herë të parë këngën që Luizi ka bërë enkas për të.

Kënga titullohet ‘Me ty’ dhe është publikuar rreth pesë orë më parë nga Top Channel në kanalin zyrtar në Youtube. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë që nga momenti i publikimit,

kënga po thyen rekorde teksa është dëgjuar nga 600 mijë veta. Kjo shifër në fakt duket se po vjen në rritje e mesa duket do të vijojë të rritet me shifra të pabesueshme.

Ndërkohë surpriza të tjera na presin këtë prime! Pa harruar këtu votimin e publikut për më të preferuain, ku 4 më pak të preferuarit do shkojnë në nominim për të shtunën.