Beatrix bëhet nostalgjike, pas një viti nga gjithçka ndodhi, ja si e kujton këngëtarja Donald Veshajn (Foto)

showbizz

Historia e “dashurisë” së Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt brenda shtëpisë së “BBV1” u shua shpejt, mirëpo kënga që ajo i dedikoi ish-partnerit mbeti aty.

Projekti i Beatrix i titulluar “Faj”, që i dedikohet Donaldit, mbush plot 1 vit sot. Trixa vendosi as të mos e fshinte, as të mos e ndryshonte këngën e saj, që do t’i kujtojë gjithmonë eksperiencën në “Big Brother VIP” dhe bashkë me të, do apo s’do, edhe Donaldin.

Në 1-vjetorin e këngës dedikuar ish-partnerit, Beatrix Ramosaj e ka ndarë projektin në InstaStory duke shkruar: