Banorja e BBV suprizohet sërisht, ja dhurata që e la pa fjalë nga partneri këngëtar

BBVA

Pas parashutistit e buqetës me lule, Getinjo sot i dërgoi një fustan të dashurës së tij Vivien.Këtë e konfirmoi vetë Vivien duke ia treguar fustanin e saj të ri Stresit i cili i thotë se është shumë i bukur. Shiko v1djon poshtë S.pónsóred

Video

“Nga Geti”, ka shkruar reperi i cili doli nga shtëpia e BBVK me dëshirë, por duket se partneren e tij nuk e ka harruar për asnjë sekondë.

Getinjo ka vijuar jetën e tij normale pas Big Brother dhe është parë shpesh në shoqërinë e vëllait të tij Mozzik. Ndërsa sa i takon muzikës mesa duket ka rezervuar surpriza pasi nuk na ka treguar asgjë të re.