“Ishalla dígjèt dhe vet Luizi dhe pishina të jetë e mbushur me bènzínë”, deklarata e pacipë e këtij banori për dasmën

Dy banorët që ndejtën larg dasmës së organizuar mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” ishin Dea dhe Amosi. Teksa Kiara dhe Luizi bën një martesë të supozuar dhe shkëmbyen puthjen e parë në buzë, Dea dhe Amos po komentonin pamjen nga larg. Vazhdo pamjet poshtë S.ponsored Aktori u shpreh se lumturia e […]

Continue Reading