Arbana “thyen” rregullin, tregon për herë të parë banorin e saj të preferuar në këtë BBV

BBVA

Arbana Osmani si rrallë herë në këtë format të Big Brother Vip 2 ka shprehur hapur per publikun preferencën për një nga banorët.

Moderatorja duket se është lodhur nga konkurrentët e fortë dhe polemikat e ashpra që sjellin mes tyre.Ajo jo pak herë është revoltuar me banorët duke i kritikuar ashpër për sjelljen, ofendimet që kanë përdorur.

Enin e ka konsideruar moderatorja si të preferuar e saj. ‘Hajde Eni se me gjithë këto që po ndodhin sot ti je banori im i preferuar’.

Rrugëtimi i tij në “Big Brother VIP” ka qenë i heshtur dhe pa dinamika. Ndryshe nga banorët e tjrë, Eni ishte ai banor i cili dhe vetë e pranoi që nuk ishte përshtatur me shtëpinë dhe e kisht shumë të vështirë që të ambientohej.

Mbrëmjen e djeshme ai na tregoi se jeta e tij nuk ka qenë kaq e qetë sa ne e pamë në Big Brother, pasi ka qenë krejt e kundërta. Sic e tha dhe vet ai ka qenë me trishtim, dhunë por edhe dashuri dhe shpresë.

Eni ndau historinë e familjes së tij, që u shkatërrua për shkak të dhunës që ushtronte babai i alkoolizuar. Mes lotëve, Eni rrëfeu se nëna e tij është detyruar të abortojë dy herë edhe pse donte që të kishte fëmijë të tjerë.