Arbana do e shaj! Bled Mane zbulon emrin e njohur të TCH që do jetë banorja me e re të shtunën në BBV

Info

“Do hyjë një banore e re në Big Brother VIP”. Kështu tha Bledi Mane teksa ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”.

Gazetari i njohur nuk përmendi emër, por teksa po e përshkruante atë, Enxhi Nasufi e pyeti nëse bëhej fjalë për Erjola Doçin.

Ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri sërish nuk përmendi emër, thjesht tha se aktualisht është në “E Diell” dhe “provokon me format”. Gjithashtu Mane shtoi se ajo banore e re i duhet shtëpisë së “Big Brother VIP2”.

Ndërkohë në fillim të intervistës, Bledi u shpreh se pak para se të hynte në shtëpinë e BB VIP, ka marrë kërcënime nga ndjekësit e Luizit.

Shkak janë bërë pikërisht deklaratat e tij në lidhje me këngëtarit. Por ai shtoi se kur doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, gjërat ndryshuan dhe i dërgonin zemra.