Arbana bën xing me Nora Istrefin, zbulohet sa mijë euro kushton fustani që ka veshur sot (foto)

BBVA

Moderatorja e “Big Brother” Arbana Osmani kujdeset në detaje për pamjen e saj të jashte. Çdo sektakël veshjet e saj mijëra euroshe tërheqin vëmënedjen.

Por mbrëmjen e sotme ka një arsye më shum për t’i kushtuar rëndësi veshjes së saj. Ajo ka bërë “xing” me këngëtaren Nora Istrefi.

Të dya kanë zgjedhur mini fustanin rozë nga marka Ermanno Scervino që kushton 2 mijë euro.Kujt i rri më bukur? E keni ju në dorë për ta vendosur.

Vëllai i Madh” gjatë javës dha mundësinë që një i burgosur të zëvëndësohej me dy banorë të tjerë.Ky opsion u shoqërua me debate të shumta.

Valbona: Do ndryshonte dinamika e lojës nëse shkoja në b.rg.Armaldo: Të them të drejtën nuk dua të hap një debat për këtë situatë. Ishte mendimi im. Unë nuk doja që Valbona të vinte aty. E shoh si motrën ime dhe nuk mund ta merrja në burg.

Valbona: Sinqerisht unë në atë moment kam qenë e surprizuar. Por, këtë gjë nuk e prisja edhe pse ne atë natë rrezikuam që të nxirrnim Luizin nga burgu. Për çudi, këta morën një vendim dhe kryqëzuan Luizin dhe Kiarën. Valbonën nuk kishin çfarë e donin aty.