Aktori shqiptar me famë ndërkombëtarë puth në buzë Irini Qirjakon (video)

showbizz

Mbrëmjen e kaluar, të ftuarit e “Zemër Luana” me autorësi dhe moderim nga Luana Vjollca kanë qenë të ftuar disa prej aktorëve të njohur si Nik Xhelilaj, Sara Kolami, Bujar Asqeriu. Ndonëse e ftuar ka qenë këngëtarja e mbrëmjes Irini Qirjako, të cilën Bes Kallaku e ka bërë pjesë të skuadrës së tij.

Një lojë e quajtur si “Zari i puthjeve”, i jepte të drejtën çdo personazhi të luante dhe të realizonte dënimin që i jepte zari.

Ndonëse dënimi i Nik Xhelilaj ka qenë se duhet të puthte në buzë një nga vajzat që ndodheshin të ftuara, Nik ka zgjedhur të shkoj drejt Irinit dhe t’i dhurojë një puthje në buzë.

Një moment ky që ka shkaktuar shumë të qeshura dhe humor, ndonëse ishte e papritur që Nik do shkonte drejt saj. Por e gjitha ka qenë një puthje skenike. Sh1ko v1djon posht S.pón.sóred.

V1djo