“Aaiiihhh”! Kiara mbulon sytë, Luizi e fut në “kurth” që ta shohë lakurìq

BBVA

Luizi dhe Kiara duket se po shkojnë dita-dites drejt konsolidimit si çift brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.

Së fundmi, “Vëllai i Madh” iu ka vënë si provë javore për t’u kujdesur për bebi Arbanën në dhomën e veçantë dhe banorët janë të ndarë në çifte ku një prej tyre është Luizi me Kiarën. Vazhdo pamjet poshtë S.pónsóred

Por, tek dhoma e bebi Arbanës, tualetet e dusheve nuk janë nën vëzhgimin e kamerave dhe Luizi e ka shfrytëzuar për të bërë dush, por dhe për të futur në një kurth Kiarën.

Ai i ka kërkuar Kiarës që t’i çonte mikrofonin, me arsyetimin se nuk dilet dot për shkak se ishte i zhveshur, por duket se pa rroba ka dalë edhe para Kiarës.

Të paktën këtë gjë la reagimi i moderatores, i cili tentoi të mbyllte sytë me duar.