“A je Kiara ime?”/ Luizi e pyeti, Kiara i jep pergjigjen qe ngre ne qiell te 7..

BBVA

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Teksa ditët brenda shtëpisë kalojnë, duket se dyshja po shihen gjithmonë e më të afërt. Mëngjesin e sotëm, moderatorja i ka dhuruar një përqafim të ngrohtë dhe një puthje këngëtarit, por jo vetëm kaq. Shiko pamjet poshtë S.pónsóred

Teka po qëndronin të dy në oborr, Luizi e ka pyetur nëse është “Kiara e tij”, dhe moderatorja i është përgjigjur duke i thënë po.

Luiz Ejlli dhe Armaldo e kanë nisur ditën e sotme duke debatuar me njëri-tjetrin.

Teksa po shijonin rrezet e diellit, Luizi i tha Armaldos kanë vijuar përplasjet me njëri-tjetrin, duke u shfaqur tepër të acaruar.

Megjithatë, për të qetësuar situatën ka ndërhyrë Kiara, e cila i ka dhuruar një përqafim këngëtarit. Po ashtu, ajo është ulur me tyre, në përpjekje për të qetësuar “gjakrat’.

Ajo ka treguar se ka parë disa ëndrra të çuditshme, me një njeri që nuk e njeh, por që e sheh vazhdimisht.