A mund të dashurohesh brenda shtëpisë së BB VIP? Kiara habit me përgjigjen, ja çfarë thotë për Luizin

Info

A mund të dashurohet Kiara brenda shtëpisë së BB VIP?

Kiara ka qenë në një lojë së fundmi me Efin dhe Ronaldon. Ajo ka luajtur rolin e të intervistuarës ku dy banorët e tjerë e pyetën nëse do të lidhej brenda shtëpisë së BBV Albania.

Ronaldo: Je apo jo e dashuruar?

Ronaldo: Mendon se mund të dashurohesh?

Efi: Mendo se Luiz Ejlli ka ndjenja për ty?

Prezantuesja Kiara Tito është në qendër të vëmendjes në BBV Albania. Së fundmi, ajo ka qenë duke biseduar me Amosin, ku ka folur për lidhjen e dashurisë që ka patur me këngëtarin Butrint Imeri.

“Ne kemi qenë shumë të vegjël, 20 vjec të dy. Ishim moshatar. Ai ishte njeriu i duhur por në kohën e gabuar. Ne kemi folur por për rikthim nuk kemi biseduar”, ka thënë Kiara.