Arbana tha për arsye personale, por zbulohet e vërteta pse mungon sot Arbëri! I ka ardhur në majë të hundës me…

E marta është tashmë dita që mbledh të gjithë shqiptarët. Reality shoë i shumëndjekur ‘Big Brother’ ka bërë për vete shumë njerëz. Mbrëmja e sotme nisi me një mungesë shumë të rëndësishme, teksa opinionisti Arbër Hajdari nuk është paraqitur në studio. Moderatorja e njohur e këtij programi, Arbana Osmani shpjegoi edhe se çfarë ka ndodhur […]

Continue Reading

“Ti ke manipuluar situata”/ Zhaklina shpërthen keq ndaj Oltës: Të shesësh moral është e lehtë, por ta krijosh është e vështirë

Opinionistja Zhaklin Lekatari ka analizuar debatet e vazhdueshme mes Oltës dhe Efit, të cilat prej dy ditësh kanë përshkallëzuar edhe fjalorin. Lekatari ka kritikuar të dyja vajzat, ku Efit i foli për formën e agresivitetit në komunikim, ndërsa te Olta u ndal më tepër. Lekatari foli për incidentin e sotëm te grimi, ku u shpreh […]

Continue Reading