Familja shqiptare peson aks ident ne Italii, humb jetën nje grua dhe tre fëmijë, burri në….

Bëhet me dije se në makinën tip “Fiat”, ndodheshin 5 persona me origjinë shqiptare. Ata ishin duke udhëtuar, kur shoferi ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me murin e një shtëpie. Si pasojë ka humbur jetën një vajzë 22-vjeçare, një fëmijë 2-vjeç, një 10 dhe një 12-vjeç, ndërsa shoferi ndodhet në spital në […]

Continue Reading